"Челсі" виграв у "Манчестер Сіті" без Зінченка і вийшов у фінал Кубка Англії

У матчі півфіналу Кубка Англії лондонський "Челсі" переграв "Манчестер Сіті" (1:0), зустріч проходила на стадіоні "Вемблі" в Лондоні

"Челсі" виграв у "Манчестер Сіті" без Зі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 55-ій хвилині півзахисник "синіх" Хакім Зієш відкрив рахунок. Бенджамін Чилвел вирізав передачу на хід Тімо Вернеру на лівому фланзі, який втік у штрафний майданчик і прострілив повз Закарі Стеффена на Зієша, а той у падінні відправив м'яч у порожні ворота.

"Челсі" – "Манчестер Сіті" 1:0

Гол: Зієш, 55

"Челсі": Аррісабалага, Чилвел, Рюдігер, Аспілікуета, Джеймс, Маунт (Пулішич, 70), Канте, Зієш (Емерсон, 79), Жоржинью, Тіагу Сілва (Зума, 88), Вернер (Гавертц, 79)

"Манчестер Сіті": Стеффен, Рубен Діаш, Менді, Лапорт, Жоау Канселу, Родрі, Фернандінью, Стерлінг, де Брюйне (Фоден, 48), Ферран Торрес (Гюндоган, 64), Габріел Жезус

Попередження: Джеймс, 34; Аспілікуета, 90 – Фернандіньо, 63; Лапорт, 90+2; Рубен Діаш, 90+5

У фіналі Кубка Англії команда зіграє з переможцем пари "Лестер" – "Саутгемптон".

У чвертьфіналі турніру "Манчестер Сіті" обіграв "Евертон" (2:0). "Челсі" виявився сильнішим за "Шеффілд Юнайтед" (2:0).

"Челсі" вісім разів перемагав в Кубку Англії. Востаннє "сині" завойовували цей трофей 2018-го року.