"Боженька не фраєр": Президент "Інгульця" звинуватив "Шахтар" у підкилимних іграх

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк прокоментував рішення КДК УАФ, який присудив команді з Петрового технічну поразку (0:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Meta-ratings. Це пов'язано з неготовністю провести на своєму полі в Кропивницькому матч 13-го туру УПЛ проти "Шахтаря".

"Пояснюю ще раз: це рішення КДК спланували вже заздалегідь, – наголосив епатажний президент "Інгульця". – Ще тоді стало зрозуміло, що "Шахтар" не збирається грати в Кропивницькому. Багато запитань, чому ще о 8-ій вечора за день до матчу нам сказали, що "Шахтар" грати не буде. Дуже багато запитань…"

"Навіщо таким способом "Шахтар" іде до чемпіонства? Так він його не завоює. Боженька не ​​фраєр, він усе бачить, усе розставить на свої місця", – сказав Поворознюк.

Читайте також: Поразка і штраф: В УАФ винесли вердикт щодо скасованого матчу "Інгулець" – "Шахтар"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Футбол