Безус забив з кутового і врятував "Сент-Трюйден" від поразки (BIДЕO)

У чемпіонаті Бельгії зустрічалися команди українських легіонерів Валерія Лучкевича "Стандард" і Романа Безуса "Сент-Трюйден"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Zbirna.com.

Поєдинок з розряду тих, які називають матчами за шість очок, підходив до кінця без забитих голів. Однак на 85-й хвилині Стандард вийшов вперед. Але тренер гостей Де Рек тут же дістав з рукава джокера. Ним виявився Роман Безус, який за відведені йому вісім хвилин (з урахуванням компенсованих) встиг відзначитися, причому прямим ударом з кутового. Зігравши внічию - 1:1, "Сент-Трюйден" зберіг місце в першій шістці і не дав обігнати себе "СтандардУ". Що стосується Валерія Лучкевича, то півзахисник не потрапив до заявки.