Без міланських: Стало відомо, хто зіграє у фінальному матчі Кубка Італії

У півфінальних матчах Кубка Італії тріумфували туринський "Ювентус" і "Наполі" з Неаполя

Без міланських: Стало відомо, хто зіграє…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гості дуже швидко відкрили рахунок: прямим ударом з кутового (!) голом відзначився 28-річний данський півзахисник Крістіан Еріксен.

Однак перед самою перервою бельгієць Кріс Мертенс із "Наполі" вирівняв становище. Представники клубу з півдня Італії вистояли у другому таймі та зберегли необхідну для себе нічию. У Мілані у першому матчі вони перемогли "Інтер" 1:0.

"Наполі" – "Інтер" 1:1

Голи: Мертенс, 41 – Еріксен, 2

"Наполі": Оспіна, Максімовіч, Кулібалі, Ді Лоренцо, Хюсай, Елмаз (Фабіан Руїс, 65), Зеліньскі (Аллан, 85), Інсіньє (Юнес, 85), Демме, Політано (Кальєхон, 65), Мертенс (Мілік, 75)

"Інтер": Хандановіч, Шкріньяр, де Врей (Раноккія, 88), Бастоні, Янг (Бірагі, 72), Барелла, Брозовіч, Кандрева (Мозес, 72), Еріксен (Сенсі, 88), Мартінес (Санчес, 72), Лукаку

Попередження: Оспіна, 79 – Янг, 12; де Врей, 38

Перший матч: 1:0

В іншому матчі хоча "Мілан" у гостях зіграв унічию з "Ювентусом" (0:0), все ж за рахунок гостьового гола (1:1 – в Мілані) у фінал вийшли туринці.

Таким чином у фінальному поєдинку наступної середи зіграють "Ювентус" – "Наполі".