"Бенфіка" з українцем Яремчуком розчарувала результатом у чемпіонаті Португалії

Український форвард Роман Яремчук відіграв близько 25-ти хвилин за "Бенфіку" в матчі чемпіонату Португалії

Журналіст Depo.Сектор
"Бенфіка" з українцем Яремчуком розчарув…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Бенфіка" Романа Яремчука у поєдинку 18-го туру чемпіонату Португалії на домашньому стадіоні приймала "Морейренше".

Українець залишився в запасі з початку матчу та вийшов на поле на 73-ій хвилині за рахунку 1:1.

За час, що залишився, Яремчуку вдалося завдати у ворота суперника один удар, але м'яч пройшов далеко від мети. У підсумку – рахунок залишився нічийним.

"Бенфіка" набрала 41-не очко і перебуває на третій позиції у Прімейрі. Відставання від лідера "Порту" – шість пунктів.