"Баварія" розгромила "Лаціо" в Римі в Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів чинний володар трофею "Баварія" не помітила суперника "Лаціо", розгромивши його на виїзді (4:1)

"Баварія" розгромила "Лаціо" в Римі в Лі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Уже за підсумками першого тайму поєдинку, який відбувався на римському "Стадіо Олімпіко", гості з Мюнхена перемагали 3:0. Складалося враження, що футболісти "Лаціо" просто злякалися потужного опонента, не зумівши організувати контргри.

Другий тайм став простою формальністю. І переможець, який вийде у чвертьфінал змагань, уже фактично відомий.

"Лаціо" (Італія) – "Баварія" (Німеччина) 1:4

Голи: Корреа, 49 – Левандовскі, 9; Мусіала, 24; Сане, 42; Ачербі, 47 (аг)

"Лаціо": Рейна, Ачербі, Мусакьо (Луліч, 31), Габарон (Худт, 53), Лаццарі, Лейва (Ескаланте, 53), Марушич, Луїс Альберто (Акпа-Акпро, 81), Мілінковіч-Савіч (Катальді, 81), Корреа, Іммобіле

"Баварія": Нойєр, Зюле, Алаба, Боатенг, Девіс, Кімміх, Мусіала (Шупо-Мотінг, 90), Сане (Сар, 90), Горетцка (Хаві Мартінес, 63), Коман, (Люка Ернандес, 75) Левандовскі

Попередження: Луїс Альберто, 28; Лейва, 51; Корреа, 57; Марушич, 65; Ескаланте, 69 – Кімміх, 72; Коман, 75

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на суперматчі вівторка в Лізі чемпіонів