"Барселона" виграла перший кубок сезону, Мессі серед лауреатів немає

"Барселона" здобула перемогу над "Ельче" (1:0) в матчі товариського турніру Кубка Жоана Гампера-2020 на своєму домашньому стадіоні "Камп Ноу"

"Барселона" виграла перший кубок сезону,…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Єдиний гол у складі команди Роналда Кумана забив форвард Антуан Грізманн на 2-ій хвилині зустрічі.

Капітан каталонців Ліонель Мессі вийшов із перших хвилин і провів усю гру. У другій частині матчу відбувся дебют хавбека Міралема П'яніча. Приз MVP найціннішому гравцеві отримав Філіпе Коутінью.

Кубок Жоана Гампера складається з одного матчу, його щорічно організовує "Барселона". Для "синьо-гранатових" цей Кубок Жоана Гампера став 43-ім в історії.