"Атлетіко" опублікував фото скандальних моментів у грі з "Реалом"

"Атлетіко" в Твіттері опублікував пост з скріншотами спірних моментів матчу 23-го туру чемпіонату Іспанії проти "Реалу" (1:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Стоп-кадри в клубному акаунті супроводжує замислений смайлик.

Зокрема, "Атлетіко" звернув увагу на три епізоди.

У другому таймі у штрафному майданчику "Реала" Каземіро зачепив ногу форварда "Атлетіко" Альваро Морати, але арбітр Хав'єр Естрада Фернандес не зафіксував порушення правил.

У кінцівці першого тайму, коли рефері призначив пенальті у ворота господарів за фол Хосе Хіменеса на Вінісіусі Жуніорі, тоді суддя звернувся до системи відеодопомоги арбітрам (VAR), так як була підозра, що порушення сталося ще за межами штрафного майданчика.

Також "Атлетіко" зазначив момент зі скасованим голом Морати через офсайд на 55-й хвилині.