Арбітру, який поставив скандальне пенальті в Лізі чемпіонів, погрожують смертю

Після матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом" (1:3, 4:3 за сумою двох матчів) англійський суддя Майкл Олівер і його дружина стали отримувати смертельні погрози

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Чемпіонат, причиною такої реакції стало призначення пенальті у ворота "Ювентуса" на останній хвилині основного часу матчу, а також вилучення капітана італійців Джанлуїджі Буффона за агресивну поведінку.

Кріштіану Роналду впевнено реалізував 11-метровий у ворота Войцеха Щенсни, і "Реал" завдяки цьому голу вийшов в півфінал головного клубного турніру Європи.

Сам Олівер не зареєстрований в соціальних мережах, але його дружина має сторінку в "Твіттері", куди їй і прийшли образливі повідомлення. А після публікації її телефонного номера, Олівер і його дружина отримали смертельні загрози. Поліція вже почала розслідування.