Арбітр матчу Кубка Азії призначив одне з найскандальніших пенальті в історії футболу (ВІДЕО)

Мексиканський арбітр Сесар Рамос Паласуелос прийняв спірне рішення в матчі 3-го туру групового етапу Кубка Азії Австралія - Сирія, який відбувся сьогодні, 15 січня, на стадіоні "Шейх Халіфа" в Аль-Айні

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на championat.com.

На 79-й хвилині зустрічі, за рахунку 2:1 на користь австралійців, номінальні гості отримали право на пенальті після того, як футболіст сирійців впав у штрафному суперника. Однак причиною падіння став поштовх його ж партнера по команді. Суддя епізоду не бачив, але вирішив призначити одинадцятиметровий удар, який був успішно реалізований.

Збірна Австралії все ж вирвала перемогу в цьому матчі, забивши вирішальний м'яч на третій компенсованій хвилині.