"Андерлехт" Макаренка поступився "Брюгге" в Бельгії

Другий тур чемпіонської групи чемпіонату Бельгії закінчувався поєдинком "Брюгге" - "Андерлехт"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Динамоманія.

Рахунок був відкритий вже на п'ятій хвилині бразильським нападаючим "Брюгге" Веслі - 0:1. Подвоїв рахунок на 34-й хвилині вінгер гостей Денніс - 0:2. На перерву команди пішли при комфортному для гостей рахунку. В середині другого тайму "Андерлехт" скоротив рахунок зусиллями Геркенса - 1:2. У кінцівці зустрічі було забито ще по голу від кожної команди. Відзначалися Груневелд і Требель. Остаточний рахунок матчу - 2:3.

"Брюгге" здобуває другу перемогу поспіль і піднімається на другу сходинку. "Андерлехт" зазнає другої поразки і залишається на п'ятому місці.

Український гравець "Андерлехта" Євген Макаренко не потрапив в заявку на цей матч.