Американець забив дебютний гол в АПЛ ударом скорпіона

Завершився матч 23-го туру чемпіонату Англії, в якому "Вотфорд" приймав "Норвіч"

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
Американець забив дебютний гол в АПЛ уда…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на OPTA SPORT.

Зустріч відбулася у Вотфорді на стадіоні "Вікарідж Роуд" і завершилася розгромною перемогою гостей з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі відкрив Джошуа Сарджент на 51-й хвилині матчу. Це перший гол американця в АПЛ. Нападник забив ударом скорпіона.

Сарджент став 23-м гравцем США, який забив в АПЛ. Форвард забив у віці 21 рік та 335 днів, що дозволило йому стати третім наймолодшим гравцем зі США, хто забивав у англійській Прем'єр-лізі. У більш ранньому віці забили Жозі Алтідор (20 років та 92 дні) та Крістіан Пулішич (21 рік та 38 днів), повідомляє Opta.

На 74-й хвилині Сарджент оформив дубль, подвоївши перевагу своєї команди. На другій компенсованій хвилині "Норвіч" зробив рахунок розгромним після автогола півзахисника "Вотфорда" Юрая Куцки. З 78-ї хвилини господарі грали у меншості після вилучення Еммануеля Денніса.