АЕК Чигринського став чемпіоном грецької Суперліги

Гравець збірної України Дмитро Чигринський - чемпіон Греції

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Афінський АЕК перервав 23-річну гегемонію "Олімпіакоса" і "Панатінаїкоса", які не поступалися всі ці роки чемпіонським титулом нікому.

Перемога в 28 турі першості Греції над "Левадіакосом" принесла підопічним Маноло Хіменеса золоті медалі за два тури до закінчення нинішнього сезону. Два голи Анастасіоса Бакасетаса принесли перемогу господарям - 2:0.

Дмитро Чигринський вийшов на поле в основному складі і провів на полі всі 90 хвилин, добре відігравши на своїй позиції.

У цьому ж турі грецької першості ПАОК Євгена Шахова виграв у "Ксанті" на своєму полі з рахунком 2:1. Українець вийшов на заміну на 67 хвилині замість Хосе Каньяса.

Отже, АЕК став 12-разовим чемпіоном Греції. Для Дмитра Чигринського це сьомий чемпіонський титул. До цього захисник шість разів ставав чемпіоном України.