Адвокат скандального забіяки-футболіста Мамаєва не вважає його хуліганом

Ігор Бушманов, адвокат півзахисника "Краснодара" Павла Мамаєва, висловив незгоду з обвинуваченням його клієнта в хуліганстві

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат.

"Ми висловили позицію, з чим ми згодні, з чим категорично не згодні, – розповів адвокат. – Зі звинуваченням у хуліганстві ми не згодні. Мамаєв до цього не причетний. Обвинувачення ґрунтується на домислах і не узгоджується і з матеріалами, які є у слідства, і з матеріалами із загальнодоступних джерел".

"Сьогодні Павло зустрічався з батьком, – сказав Ігор Бушманов. – Це величезна моральна підтримка для Мамаєва. Це тільки підтримає його в нинішній життєвій ситуації. Настрій у Мамаєва рівний, він готовий до всіх процедур. Налаштовуємося на те, що рано чи пізно дадуть правильну юридичну оцінку справі. Це дозволить уникнути засудження в кримінальному сенсі і зайнятися трудовою діяльністю".

Сьогодні, 18-го жовтня, головне слідче управління МВС Росії у Москві висунуло звинувачення в побоях і хуліганстві Мамаєву, Кокоріну і його молодшому брату Кирилу, а також їх другові Протасовицькому. Таким чином їх статус в цій справі змінився з "підозрюваних" на "обвинувачених".

Читайте також: Скандальним російським забіякам-футболістам висунули офіційні звинувачення

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор