7:0: "Динамо" познущалося над "Колосом" у матчі УПЛ

У матчі 6-го туру УПЛ київське "Динамо" надупевнено декласувало ковалівський "Колос" – рахунок більш ніж переконливий – 7:0

7:0: "Динамо" познущалося над "Колосом"…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Уже в першому таймі кияни забили шість голів без відповіді.

На 5-ій хвилині Де Пена підібрав м'яч після помилки воротаря суперника, трохи покружляв біля штрафного майданчика і потужним ударом вразив дальній кут воріт "Колоса". На 9-ій хвилині Шапаренко після комбінації розстріляв ворота ударом з 11-ти метрів.

На 25-ій хвилині Кендзьора забив після подачі з кутового. На 34-ій – Буяльський протягнув м'яч зі своєї половини поля, обігрався з Циганковим біля штрафного майданчика "Колоса" і перекинув м'яч через Маханькова – вийшло навіть дуже ефектно.

На 39-ій хвилині Де Пена перехопив м'яч після передачі Чорноморця, добіг до карної зони і вдарив у дальній кут. На 45-ій – Циганков замкнув простріл Де Пени.

А в другому таймі підопічні Мірчі Луческу відзначилися лише одного разу – на 76-ій хвилині Циганков замкнув простріл від Миколенка.

"Динамо" – "Колос" 7:0

Голи: Де Пена, 5, 39; Шапаренко, 9; Кендзьора, 25; Буяльський, 34; Циганков, 45, 67

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Шапаренко, Де Пена (Вербіч, 61), Сидорчук (Шепелєв, 61), Циганков, Буяльський (Леднєв, 69), Шкурін (Рамірес, 46)

"Колос": Маханьков, Золотов, Павловець, Чорноморець, Петров, Задоя (Богданов, 29), Мілько (Нгамба, 29), Сантос, Костишин (Нурієв, 46), Чурко (Данфа, 46), Сітчинава (Лисенко, 64)

Попередження: Сидорчук, 30; Шапаренко, 79 – Сантос, 5; Данфа, 76; Нгамба, 86; Нурієв, 90+1