17-річний форвард "Барселони" після дебюту в Лізі чемпіонів поїхав додому на таксі

Нападник "Барселони" Педрі здивував уболівальників після матчу 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з "Ференцварошем" (5:1)

17-річний форвард "Барселони" після дебю…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. Зустріч з угорською командою стала для 17-річного футболіста дебютною в головному єврокубковому турнірі.

Більше того, Педрі вдалося відзначитися результативною дією. Вийшовши на поле на 62-ій хвилині, він через 20 хвилин вразив ворота суперників. "Синьо-гранатові" в результаті здобули перемогу з рахунком 5:1.

На відміну від старших партнерів по команді, Педрі вибрав найскромніший спосіб, щоб покинути стадіон "Камп Ноу", де проходив матч. Через деякий час після закінчення зустрічі вболівальники помітили, що з території стадіону виїжджає таксі, з якого їм показує великий палець Педрі.