100-відсоткова "Ворскла": Полтавський клуб здобув другу перемогу поспіль в УПЛ

У Полтаві на стадіоні імені Олексія Бутовського місцева "Ворскла" в матчі 2-го туру УПЛ обіграла "Інгулець" із Петрового з рахунком 2:0

100-відсоткова "Ворскла": Полтавський кл…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Недавні першолігівці дали гідний бій іменитішим супернкам, але досвід полтавського клуб усе ж дався взнаки та вилився у два забиті голи, тож "Ворскла" заслужено перемогла – при цьому вже другого новачка УПЛ поспіль (у 1-му турі полтавці розгромили львівський "Рух" 5:2)

Цього ж разу на 36-ій хвилині Степанюк відкрив рахунок після передачі Васіна. А в другому таймі все той же Степанюк заробив пенальті, яке на 67-ій хвилині реалізував Кане.

"Ворскла" – "Інгулець" 2:0

Голи: Степанюк, 36; Кане, 67 (пен.)

"Ворскла": Різник, Яворський, Кане, Чеснаков, Ндіайє, Сапай (Якубу, 62), Пуцлін (Опанасенко, 79), Пердута, Кулач (Щербак, 80), Васін (Пешич, 68), Степанюк (Ребенок, 80)

"Інгулець": Шуст, Семенко, Ковальов, Балан, Синьогуб, Коваленко (Щедрий, 81), Запорожець (Бартуловіч, 81), Лупашко, Козак, Кучеренко (Плохотнюк, 89), Сітчинава (Мішуренко, 77)

Попередження: Ндіайє, 22; Пуцлін, 34; Чеснаков, 50; Степанюк, 52 – Козак, 35; Лупашко, 39; Синьогуб, 65

Вилучення: Козак (І), 70 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: "Ворскла" проти дебютанта "Інгульця": Стали відомі склади на цікаве протистояння