10 фактів про новий клуб Сергія Реброва в Саудівській Аравії

Сьогодні офіційний твіттер "Аль-Ахлі" повідомив про підписання дворічного контракту з екс-наставником "Динамо" Сергієм Ребровим

10 фактів про новий клуб Сергія Реброва…

Depo.Сектор підготував найзнаковіші характеристики нового клубу українця.
"Аль-Ахлі" в минулому сезоні став срібним призером чемпіонату Саудівської Аравії, поступившись на фініші 11 очок "Аль-Хілаль", який став чемпіоном країни. Крім того, команда з Джидди продовжує боротьбу в Лізі чемпіонів АФК, де в чвертьфіналі зіграє з іранським "Персеполісом". Матчі відбудуться 22 серпня і 12 вересня.

Заснований в 1937 році. Домашні матчі проводить на стадіоні імені Абдулли аль-Файсалла, що вміщає 62 тис. глядачів і розташований в місті Джидда.

За свою історію клуб тричі вигравав чемпіонат країни, десять разів Кубок короля, шість разів Кубок наслідного принца, три рази Кубок федерації футболу Саудівської Аравії, один раз ставав переможцем Арабської ліги чемпіонів. У 1986 році дійшов до фіналу в Азіатської лізі чемпіонів.

Назва клубу "Аль-Ахлі" перекладається як "національний". В команді 5 легіонерів (двоє гравців з Греції, Ірак, Єгипт та Сирія). Найдорожчий гравець - сирійський форвард Омар Аль-Сома (4,5 млн євро). Загальна вартість команди - 23,45 млн євро. Середній вік команди - 27,5 років. Попередній тренер - швейцарець Крістіан Гросс.