"Зоря" зганьбилась у дебютному матчі Ліги Європи. Як це було

Завершився поєдинок першого туру групового раунду Ліги Європи "Зоря" - "Естерсунд"

"Зоря" зганьбилась у дебютному матчі Ліг…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим до та під час матчу Ліги Європи.

23:54 - Фінальний свисток фіксує перемогу шведського "Естерсунду" над луганською "Зорею" у Львові.

23:54 - Геро добиває луганську "Зорю" у виїзному поєдинку. 0:2 - остаточний рахунок матчу.

23:15 - А ось і перший гол у матчі. Нажаль щасливий герой поєдинку - не гравець "Зорі". Саман Годдос відкриває рахунок у протистоянні:

22:55 - Завершився перший тайм матчу "Зоря" - "Естерсунд". Багато компонентів гри не на користь українського клубу.

22:01 - Львів'яни вирішили не надто сильно підтримувати "Зорю" у Лізі Європи. Так виглядають трибуни "Арени Львів" за декілька хвилин до початку матчу:

21:12 - З'явились стартові склади команд на перший єврокубковий поєдинок луганської "Зорі":

19:48 - З'явилось фото з роздягальні луганського клубу. Все готово до старту поєдинку на "Арені-Львів".

18:45 - У "Зорі" розповіли, скільки клуб витратить на Лігу Європи. Виходить пристойна сума.

18:18 - Ось такою буде форма обох команд.

17:00 - Ось як виглядає домашня арена "Зорі", "Арена Львів", перед матчем з "Естерсундом".

Арена Львов готовится к матчу Заря -Эстерсунд!

Допис, поширений Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) Вер 14, 2017 о 12:11 PDT