Задоволений тренер "Зорі" Скрипник підкреслив, що футбол – це не хокей

Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник прокоментував перемогу над "Будучностю" (1:0) і прохід до 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну

- Результатом ми дуже задоволені. Сьогодні рівно тиждень, як ми зіграли три матчі поспіль. Якби мені сказали, що ми виграємо 3 матчі, ще й без травм, то я б під цими словами розписався. Ми задоволені тим, як пройшов перший тиждень.

Команда була дуже мотивована, як і суперник. У нас був важкий переліт в Полтаву після першого матчу в Чорногорії, а "Будучность" відпочивала. Ми грали на тлі втоми.

Погода хорошу роль зіграла, не було спеки. Головне, що виграли і пройшли далі, набрали очки для коефіцієнта української асоціації. Малою кров'ю обіграли суперника, який пристойно виглядав перші 15 хвилин і намагався створювати моменти.

Коли пішли вилучення, ми вже вигравали. Я вже бачу те, що хочу від хлопців, що очікую від них. Завжди хочеться поліпшень і обігравати по 8:0, але не завжди це трапляється, треба задовольнятися тим, що маємо.

Я б не сказав, що після вилучень ми слабше зіграли. У них стало на два гравці менше попереду, але залишилося стільки ж на своїй половині. Як грали 1 в 1, так і грали далі. У нас були моменти, ми тримали м'яч, але обігравати 6:0 не було завдання. Глобальне завдання - пройти далі, що ми і зробили.

У перерві я не казав, що ми просто повинні тримати м'яч. Так, публіка чекає голів, але це не хокей, коли після одного чи двох вилучень ти маєш таку велику перевагу. Не було завдання форсувати, лізти і вбиватися. Були б провокації з боку суперника, і могло би все змінитися. Я хочу, щоб ми грали нахабно, завжди вперед, першим номером, але це не завжди виходить.

Дуже сподобалася атмосфера на "Славутич-Арені", я вперше тут. Я чув людей, мені сподобалося.

- Кого хочете в суперники в третьому раунді - софійський ЦСКА чи "Осієк"?

- Загадувати не беруся. Як на мене, "Осієк" сильніший, - сказав Скрипник.

Читайте і дивіться також: Як "Зоря" з "Будучностю" "мучилася"