Які "динамівські" "дива" Хацкевич підготував на "Челсі"

Після розгромних 0:3 у Лондоні ті вболівальники "Динамо", які все ще вірять у загальний успіх української команди, мабуть, розраховують на щось неймовірне

Які "динамівські" "дива" Хацкевич підгот…

"Іти ва-банк, розраховувати на атаку, наступати великими силами, ризикувати в цьому матчі, дива трапляються і в футболі, і в житті", – складно сказати, наскільки в цих передматчевих висловлюваннях щирий головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич, але, зрештою, все він сказав правильно. І так зрозуміло, що киянам у протистоянні з "Челсі" майже нічого не світить, швидше за все, доведеться прощатися з єврокубками цього сезону, проте хто казав, що у цьому випадку не варто гучно грюкати дверима?..

За великої кількості вболівальників на трибунах НСК "Олімпійський" (є прогнози навіть переповненої чаші – це якщо "бариги-перекупники" встигнуть усі квитки продати) погано грати не можна. Та й суперники поводять себе досить самовпевнено та зверхньо – пасувало би хоча б частково втерти носа заїжджим лондонцям.

Зрозуміло, що з кадрами в Олександра Хацкевича "не альо". У лікарні після операції форвард Соль, у його непереконливого (судячи з матчу на "Стемфорд Брідж") резервіста Русина щось із задньою поверхнею стегна, атакувальний півзахисник Вербіч так і не вилікував застудну хворобу, через надмірну кількість попереджень дискваліфікований Буяльський. Здається, все ж поставили на ноги Кендзьору, в якого впродовж декількох днів боліло горло…

Тож особливого вибору у білоруського наставника "Динамо", з усього видно, немає. Тому доведеться йому у повторному поєдинку проти "Челсі" розраховувати на таку обойму.

Воротар: Бойко. Тут зараз без варіантів.

Захист (зліва – направо): Миколенко, Шабанов, Бурда, Кендзьора. Єдина можливість на зміну: Кадар замість Шабанова. Проте Артем в останніх іграх (за винятком хіба що лондонської) почувається у "динамівському" ансамблі все впевненіше та солідніше, а угорський оборонець після травми зіграв лише одного разу, та й то з аутсайдером "Арсеналом-Київ".

Півзахист (зліва – направо): Сідклей, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Циганков. Лише якийсь форс-мажор може призвести до іншого поєднання півоборонців. Бразильцям Че Че та Буено Хацкевич не довіряє, від чого ті впали духом. Роль першого на запас у такому випадку зіграє Андрієвський, а молоді Цитаїшвілі, Смирний чи ще хтось із талантів якщо й отримають ігровий час, то лише декілька хвилин – їх пора ще не настала.

Напад: Гармаш. На передматчевій прес-конференції Хацкевич напівжартома назвав його "джокером". Без згаданих вище Соля і Русина це вимушений варіант. Талановитого Супрягу вдруге на танки не кинуть, як у зустрічах з "Аяксом", тим більше, що він наразі не виправдовує аванси.

Хай там як, але "Динамо" є "Динамо". Зараз воно не таке, яким би хотіли бачити його вболівальники, але ж і не лондонські "аристократи" (одне з прізвиськ "Челсі") горшки ліплять. Тож у сьогоднішньому матчі є що і є кому доводити. До того ж для декого з молодих футболістів київської команди протистояння із таким знаковим суперником може виявитися визначальним для подальшої футбольної кар’єри…

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook