"Олімпік вдало дебютував в єврокубках, "Олександрія" не зганьбилась в Румунії (ЯК ЦЕ БУЛО)

Завершились два матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи за участю українських команд - донецького "Олімпіка" та "Олександрії"

"Олімпік вдало дебютував в єврокубках, "…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час єврокубкових матчів українських команд. "Олімпік" зіграв внічию з грецьким ПАОКом, а "Олександрія" в меншості відстояла нульову нічию з "Астрою" в Румунії.

22:20 - "Олександрія" вистояла у важкому поєдинку з румунською "Астрою" - 0:0 у підсумку.

21:20 - Поєдинок "Олімпік" - ПАОК завершився з рахунком 1:1. Результативна нічия не на користь української команди. Тепер на виїзді потрібно обов'язково забивати.

20:53 - "Олімпіку" не довелось надто довго радіти успіху. Педро Енріке після фантастичного проходу зрівняв рахунок у матчі:

20:40 - Донецька команда на старті 2-го тайму забиває важливий гол після стандарту. М'яч в активі Станіслава Біленького.

20:33 - Статистика після 1-го тайму матчу "Олімпік" - ПАОК підтверджує серйозні наміри української команди:

19:55 - З'явились стартові склади команд матчу "Астра" - "Олександрія":

19:30 - Для киян єврокубковий поєдинок "Олімпіка" виявився нецікавим. Так виглядають майже порожні трибуни стадіону "Динамо" за декілька хвилин до старту матчу:

19:25 - Стартові склади команд матчу "Олімпік" - ПАОК: Шахов і Матос вийдуть з перших хвилин.

19:15 - Відреставрований стадіон "Динамо" має класний вигляд перед матчем "Олімпіка" з ПАОКом:

Стадион Динамо готов к матчу 3го квалификационного раунда Лиги Европы - ОЛИМПИК - ПАОК

Публикация от ФК "Олимпик" (Донецк) (@fcolympic_donetsk) Июл 27 2017 в 1:49 PDT

19:00 - "Олександрія" збирається "своїми силами" транслювати єврокубковий матч з "Астрою".

18:55 - В таких кольорах вийдуть на газон стадіону "Динамо" донецький "Олімпік" та грецький ПАОК:

18:45 - Тим часом, в Олександрії очікують на "свято європейського футболу":

17:00 - Швейцарська та македонська бригада арбітрів обслуговуватиме матчі "Олімпіка" та "Олександрії" в Лізі Європи сьогодні ввечері.

16:50 - В таких кольорах вийдуть сьогодні "Астра" та "Олександрія" на єврокубковий поєдинок:

13:00 - Ось так виглядає стадіон в місті Джурджу, де місцева "Астра" прийме нашу "Олександрію".

12:15 - Погані новини з Румунії: матч "Олександрії" в Лізі Європи не покаже жоден канал.