Тренер "Олександрії" Шаран: В другому таймі ми трохи втомилися

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував нічию на полі БАТЕ (1:1) в матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Шаран зауважив, шо в кінцівці його команда заморилася.

"Гру можна розділити на періоди, тому що спочатку ми знітилися. Прекрасна атмосфера, підтримка уболівальників БАТЕ і брак досвіду - було видно, що хлопці розгубилися. Припустилися багатьох тактичних помилок в центрі поля і пропустили гол. Безумовно, певна перевага була на боці БАТЕ. Але забивши м'яч у відповідь хлопці заспокоїлися і почали показувати той футбол, який ми хотіли бачити. Безумовно, на лівому фланзі були активні Бацула і Цуріков.

В цілому, першим таймом я задоволений, за винятком дій деяких хлопців, у яких було багато браку. У другому таймі ми трохи втомилися і намагалися зберегти рахунок", - заявив Шаран.