Суперник "Динамо" може втратити лідера перед матчем в Києві

Вінгер суперника "Динамо" по плей-офф раунду Ліги Європи "Марітіму" Едгар Кошта отримав пошкодження в матчі з "Боавіштою" (1:0) в 3 турі чемпіонату Португалії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Гравець вийшов з перших хвилин на поле, однак відіграв всього 22 хвилини. Головний тренер "Марітіму" Даніел Рамуш замінив вінгера через травму голови.

Невідомо, чи зможе зіграти Кошта в матчі-відповіді проти "Динамо" в рамках плей-офф раунду Ліги Європи.

30-річний португалець в нинішньому сезоні є ключовим гравцем лінії атаки у "Марітіму". На його рахунку п'ять поєдинків у складі португальської команди у всіх турнірах.

Нагадаємо, що поєдинок "Динамо" - "Марітіму" відбудеться у четвер, 24 серпня на НСК "Олімпійський". Перший матч між командами на Мадейрі закінчився внічию 0:0.