"Щось хруснуло в коліні": Провідний український форвард пропустить матч Ліги Європи

У матчі 1/8-ої фіналу Кубка України "Олександрія" обіграла "Зорю" в серії післяматчевих пенальті, основний час завершився нічиєю 1:1

"Щось хруснуло в коліні": Провідний укра…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footballua.tv. Ложкою дьогтю для "Олександрії" стало пошкодження Артема Сітала. Форвард з'явився на полі після перерви, але дограти до фінального свистка не зумів. В кінці першого екстра-тайму Артем отримав травму і навіть не зміг самостійно покинути поле.

Після поєдинку наставник Олександрії Володимир Шаран прокоментував пошкодження свого підопічного: "Поки що незрозуміло. Щось хруснуло в коліні. Зробили знімок, проведуть МРТ. Тоді стане зрозуміло, наскільки серйозна травма. Напевно, серйозна. Сітало такий боєць, що до кінця буде грати".

Додамо, що цього сезону Артем Сітало провів 14 матчів, забив три голи і оформив один асист.