Сенсація у Білорусі: БАТЕ декласував лондонський "Арсенал"

У білоруському Борисові відбувся перший матч 1/16-ої фіналу Ліги Європи між БАТЕ і лондонським "Арсеналом"

Про це повідомляє Depo.Сектор. Зустріч, що минула на стадіоні "Борисов-Арена", завершилася мінімальною перемогою БАТЕ з рахунком 1:0.

Переможний в матчі гол забили перед самою перервою: на 45-ій хвилині гри Станіслав Драгун головою замкнув навіс від Ігоря Стасевича зі штрафного.

Цей гол перервав суху серію "Арсеналу" в Лізі Європи цього сезону, яка склала 495 хвилин.

На 85-ій хвилині гості з Лондона залишилися в меншості: за удар суперника ліктем червоної картки удостоївся нападник "канонірів" Олександр Ляказет. Француз пропустить матч-відповідь через дискваліфікацію.

Повторна зустріч між командами пройде в Лондоні 21-го лютого.

БАТЕ (Білорусь) – "Арсенал" (Англія) – 1:0 (1:0)

Гол: Драгун, 45

БАТЕ: Щербицький, Ріос, Філіповіч, Філіпенко, Волков, Бага, Драгун, Глєб (Березкін, 58), Стасевіч, Міліч (Дубаїч, 69), Скавіш (Мукам, 80)

"Арсенал": Чех, Мустафі, Косьєльни, Монреаль, Колашинац (Деніс Суарес, 74), Гендузі, Джака (Торейра, 69), Івобі, Мейтленд-Найлз (Обамеянг, 68), Мхітарян, Ляказет

Попередження: Джака, 9; Дубаїч, 71; Філіповіч, 86; Драгун, 87

Вилучення: Ляказет, 85