Мінське "Динамо" з українцями залишає Лігу Європи

Мінське "Динамо", у складі якого виступає орендований у киян форвард Дмитро Хльобас, не змогло обіграти кіпрський АЕК і залишає Лігу Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому матчі мінський клуб поступився кіпріотам з рахунком 0:2, і в матчі-відповіді кинувся відіграватися, але зміг забити лише один м'яч зусиллями Сарока, який реалізував пенальті на 47-й хвилині зустрічі. Зате АЕКу вдалося зміцнити свою перевагу, забивши на 90 хвилині - 1:1 і 3:1 за сумою двох матчів, далі проходять кіпріоти.

Що ж стосується Хльобаса, то він вийшов в стартовому складі своєї команди, провів на полі 70 хвилин, але не зміг відзначитися забитим м'ячем. Весь поєдинок у складі "Динамо" відіграв інший українець - Олександр Нойок.