"Атлетіко" переміг "Марсель" у фіналі Ліги Європи (Як це було)

У Ліоні на "Парк Олімпік Ліон" французький "Марсель" та іспанський "Атлетіко" розіграли головний трофей Ліги Європи

"Атлетіко" переміг "Марсель" у фіналі Лі…

На Depo.Сектор найцікавіше з того, що відбувалося до та під час матчу в Ліоні.

23:37 - Все, фінальний свисток. З рахунком 3:0 "Атлетіко" втретє у своїй історії виграє Лігу Європи. Вітання мадридцям!

23:33 - 0:3! Це вже крапка в матчі від Габі.

23:21 - "Атлетіко" впевнено веде матч до перемоги. І це не дивно - з такою підтримкою!

22:54 - Другий тайм розпочався, і вже за кілька хвилин рахунок став 2:0 на користь мадридців! І знову Грізманн!

22:35 - Перший тайм закінчено. 0:1 на користь "Атлетіко".

Головний кадр першого тайму поки що сумний...

22:21 - Ох... вимушена заміна у "Марселя". Дімітрі Пайет залишає поле у сльозах.

22:11 - Гол! 0:1! А ось і відповідь фаворита! Грізманн забиває на 21-й хвилині.

22:06 - Початок матчу явно за "Марселем". А що ж "Атлетіко"? Нагадаємо, саме мадридці були фаворитами зустрічі.

21:52 - Яскравий кадр з церемонії відкриття фіналу. Трибуни чудові!

21:45 - Матч розпочався!

21:35 - Офіційний "твітер" французького клубу продемонстрував рівень підтримки команди на стадіоні "Парк Олімпік Ліон".

20:50 - А ось і стартові склади команд.

"Марсель": Манданда, Сарр, Рамі, Амаві, Пайєт, Луїс Густаво, Окампос, Ангісса, Товен, Сансон, Жермен

"Атлетіко": Облак, Хіменес, Ернандес, Врсалько, Годін, Коке, Габі, Сауль, Корреа, Дієго Коста, Грізманн

20:43 - І команди вже на стадіоні.

20:40 - Офіційний "твітер" Ліги Європи показав, як виглядають роздягальні команд на стадіоні.

19:48 - Круте промо-відео до сьогоднішнього матчу.

19:38 - А фанати "Марселя" вже "запалюють"!

19:22 - Кубок вже поїхав на стадіон.

19:00 - Красень стадіон вже чекає на команди!

19:00 - Нагадаємо, що початок матчу - о 21:45 за київським часом.