"Динамо" декласувало "Астану", "Ворскла" зганьбилась з резервним складом "Арсеналу" (Як це було)

"Динамо" перемогло в Астані, а "Ворскла" без шансів програла в матчі з лондонським "Арсеналом"

"Динамо" декласувало "Астану", "Ворскла"…

Depo.Сектор уважно стежив за усім найцікавішим, що відбувалося навколо цих поєдинків.

21:46 - 0:3. Арбітр сповіщає про завершення матчу Ліги Європи. "Ворскла" зазнала розгромної поразки, здобувши безцінний єврокубковий досвід.

21:26 - Ультрас "Ворскли" провели акцію проти рішення УЄФА, через яке матч ЛЄ перенесли з Полтави до Києва:

21:19 - Арбітр не зарахував черговий гол в ворота полтавчан. Мінімальний офсайд у гравця "Арсеналу".

21:03 - З'явилась статистика першого тайму. На жаль, вона не на користь "Ворскли":

20:57 - Другий тайм розпочався. "Ворскла" повинна створити проблеми "Арсеналу".

20:43 - Звучить свисток на перерву. "Ворсклі" потрібно зібратись і гідно провести другий тайм важкого поєдинку.

20:37 - Третій м'яч влітає у ворота полтавської команди. Нападник "канонірів" Джозеф Уіллок змінює рахунок в матчі на 41-ій хвилині поєдинку.

20:22 - Гравець "Ворскли" Ігор Пердута сфолив на Арону Ремзі у власному штрафному майданчику. 11-метровий впевнено реалізував сам потерпілий.

20:06 - Лондонці відкривають рахунок в матчі. Помилка захисту "Ворскли" призвела до прикрого голу. М'яч на рахунку хавбека гостей Еміля Сміта-Роу.

19:55 - Матч розпочався! Побажаємо успіху українській команді в поєдинку зі статусним суперником.

19:52 - Ось так виглядають трибуни НСК "Олімпійський" перед стартом матчу "Ворскла" - "Арсенал":

19:44 - В матчі "Астана" - "Динамо" пролунав фінальний свисток. Рахунок 1:0 на користь киян!

18:56 - стали відомі склади команд на матч "Ворскла" - "Арсенал".

"Ворскла": Шуст – Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур – Скляр, Сапай, Шарпар, Ребенок – Кулач, Коломоєць

"Арсенал": Чех – Ліхтштайнер, Дженкінсон, Холдінг, Мейтленд-Найлс – Ремзі, Гандузі, Елнені – Нкетія, Сміт-Роу, Віллкок

18:40 - Після першого тайму рахунок 0:1 на користь "Динамо".

18:21 - На 29 хвилині рахунок відкрив Беньямін Вербич.

18:20 - Фанати "Астани" підготували вражаючий перформанс.

17:50 - "Астана" та "Динамо" почали!

17:04 - Тим часом сталося горе, батька екс-гравця "Динамо" та збірної України знайшли мертвим на березі річки.

16:43 - З'явились склади команд на матч "Астана" - "Динамо".

"Астана": Еріч (к) – Рукавіна, Анічіч, Постніков, Зайнутдінов – Кляйнхаслер, Маєвський – Томасов, Алмейда, Муртазаєв – Кабананга

Запасні: Мокін, Мужиков, Бейсебеков, Логвиненко, Янга, Шомко, Щоткін

"Динамо": Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Че Че, Шепелєв – Циганков (к), Шапаренко, Сідклей – Вербіч

Запасні: Бущан, Сидорчук, Морозюк, Андрієвський, Гармаш, Русин, Дуелунд

16:17 - В соцмережах з'явилось відео красивого стадіону в столиці Казахстану на якому зійдуться "Динамо" та "Астана".

15:50 - Колишній футболіст і головний тренер "Динамо" Анатолій Дем'яненко вважає, що у столиці Казахстану нашим "динамівцям" доведеться непросто.

Ситуація у групі К, де виступає київська команда, виглядає таким чином. "Астана" і "Динамо" борються за лідерство.

У групі Е, зважаючи на турнірне становище, полтавцям буде дуже складно претендувати на вихід у наступний етап змагань, але "Ворсклі" потрібно гідно показати себе на тлі зіркового "Арсеналу".

Depo.Сектор прогнозує такий склад "Динамо" на поєдинок з "Астаною".

Труднощі можуть виникнути ще й у зв'язку з тим, що доведеться грати на штучному газоні, до якого кияни не звикли. Учора футболісти "Динамо" вже випробували його під час тренування.

У "Ворскли" основна проблема пов'язана з тим, що в останній момент гру перенесли з Полтави до Києва. Лондонці та УЄФА перелякалися введення в Україні воєнного стану. І що з того, що чиновники УЄФА з цього приводу висловили жаль?..

Натомість головний тренер полтавської команди Василь Сачко поскаржився на певні кадрові проблеми.