Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хацкевич прокоментував ганебну нічию "Динамо" в Лізі Європи

Київське "Динамо" розпочало шлях в груповому турнірі Ліги Європи з прикрої домашньої нічиєї проти казахстанської "Астани" (2:2)

Depo.
20 вересня 2018 22:50

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FootballHub.

Результат матчу прокоментував головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич.

"Матч розпочали чудово - забили швидкий гол. Але потім з'явилася якась розгубленість, з 15-ї хвилини трохи неправильно почали грати. Після забитого м'яча вимагав вище накривати суперників, але з'явилася невпевненість, була та помилка Гармаша під час пасу назад, потім під час стандарту не дограли момент.

Другий тайм ми провели більш агресивно, створили гольові моменти, пресингували, були і простріли. Нажаль, підвела майстерність в заключній стадії, знову на кутовому не допрацювали, але там вже були і індивідуальні помилки", - сказав Хацкевич.