Хачеріді: Можливо, недооцінили суперника

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді прокоментував перемогу над "Скендербеу" (3:1) в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FootballHub.

За словами Хачеріді, він і його партнери по команді з перших вхилин матчу не досить уважно поставилися до суперника з Албанії.

"Найголовніше, що виграли. Гра була важка, було багато моментів, але пропустили контратаку і більше моментів у суперника не було. Добре, що виграли. Дуже важлива перемога.

У першому таймі повинні були забивати чотири м'ячі, але не забили і пропустили. У таких ситуаціях важко відіграватися, адже суперник закривається. Добре, що відразу забили в другому таймі, адже потім стало легше грати.

У перерві тренер попросив додати, адже ми якісь мляві були і, можливо, недооцінили суперника. Ми додали і трохи швидше почали грати, тому і здобули позитивний результат. Сподіваюся, що такого більше не буде, а будемо з перших хвилин грати", - заявив Хачеріді.