"Динамо" виграло в битві за перше місце в групі з "Партизаном" (ЯК ЦЕ БУЛО)

В матчі 6 туру групової стадії Ліги Європи київське "Динамо" переграло сербський "Партизан"

"Динамо" виграло в битві за перше місце…

На Depo.Сектор найцікавіше з того, що відбувалося до та під час матчу на "Олімпійському".

21:55 - Фінальний свисток! 4:1 - комфортна перемога "Динамо". Перше місце у киян!

21:39 - Гоооооол! Хет-трик Мораеса! 4:1!

21:38 - Пенальті на користь "Динамо"! Циганкова вдарили по ногах.

21:25 - Бущан відбив небезпечний удар по своїм воротам... своїм же обличчям. А 3:2 було б вже нервово...

21:18 - Не так активно грають команди на початку другого тайму. І вже точно не так результативно.

21:05 - Другий тайм розпочався.

20:49 - Перерва у нас. Відпочинемо.

20:48 - Гол! 3:1. Вже на 3-й доданій хвилині "Партизан" заробляє право на пенальті і гості 11-метровий реалізували зусиллями Євтовіча.

20:41 - Зазначимо, що обидві гольові передачі на Мораеса віддав автор першого голу Морозюк. Тому ось такий "твіт" на честь героя киян.

20:32 - Гол №3! І знову Мораес. А захист "Партизана" поки що десь гуляє.

20:28 - Гооооол! 2:0! Мораес забиває!

20:22 - На стадіоні чутно вибухи. Але кажуть, що це не фанати "Динамо", які, як ми пам'ятаємо домовилися не палити "піро", а сербські вболівальники. Що ж, питання до охорони стадіону...

20:17 - Тим часом сербські ЗМІ пишуть, що в Києві ультрас побили членів делегації "Партизана".

20:06 - Гоооол! 1:0! Морозюк!

20:01 - Матч розпочався!

19:58 - Ось так виглядають трибуни "Олімпійського" перед матчем, який є останнім домашнім для "Динамо" в 2017 році.

19:35 - Ультрас "Динамо" планують обійтися на сьогоднішньому матчі без піротехніки. Вдасться?

19:29 - В "Динамо" розповіли, о котрій годині розпочнеться матч в різних куточках світу. Може, комусь знадобиться з вас, друзі.

19:05 - А ось і склад "Партизана". З перших хвилин команда з Сербії гратиме такими футболістами (так, не дивуйтеся, в складі два гравці з однаковими іменами та прізвищами - Неманья Мілетіч):

Стойковіч, Тавамба, Вулічевіч, Сума, Євтовіч, Евертон, Мілетіч-1, Мітровіч, Соломон, Пантіч, Мілетіч-2

18:55 - Став відомий стартовий склад "Динамо" на матч. Шапаренко в основі!

Бущан, Кендзьора, Кадар, Хачеріді, Пиварич, Шепелєв, Буяльський, Морозюк, Шапаренко, Циганков, Мораес

18:43 - Цікава інформація з'явилася в ЗМІ перед матчем. Гравцям "Партизана" обіцяють розкішні призові за перемогу в Києві.

18:20 - Назарій Русин дуже хоче зіграти з "Партизаном" в основі. Чи отримає 19-річний хлопчина такий шанс? Дуже скоро дізнаємося.

17:51 - На тижні перед грою з гравцем "Динамо" Денисом Гармашем сталася дуже неприємна пригода - його автомобіль розстріляли на парковці. Тренер киян Хацкевич вважає, що після такого футболіст має бути ще більш сконцентрованим на грі.

17:35 - Також сьогодні за киян не зіграють Артем Кравець, Домагой Віда та Сергій Сидорчук. Всі вони травмовані.

17:32 - Сьогодні киянам не допоможе форвард Дьємерсі Мбокані. Але він сподівається в майбутньому ще довго допомагати клубу і обіцяє не переходити в "Шахтар".

17:15 - Яким буде склад "Динамо" на сьогоднішній матч? Дуже скоро ми це дізнаємося офіційно. А поки що - наш матеріал на цю тему.

"Останній бій" "Зорі" та варiанти Хацкевича: ким українські команди гратимуть в Лізі Європи

17:00 - В матчі першого кола в Белграді "динамівці" здобули неймовірну вольову перемогу 3:2. Згадаємо, як це було.

17:00 - Нагадаємо, що початок матчу о 20:00. Турнірна ситуація в групі наступна:

Киянам потрібно хоча б не програти, щоб залишитися першими в квартеті.