"Динамо" перемагає "Ренн", "Ворскла" поступилася "Карабаху" у Лізі Європи (Як це було)

Київське "Динамо" обіграло французький "Ренн" на НСК "Олімпійський", а полтавська "Ворскла" поступилася азербайджанському "Карабаху"

"Динамо" перемагає "Ренн", "Ворскла" пос…

Depo.Сектор стежило за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час єврокубкових поєдинків.

23:59 - Фінальний свисток - 0:1 "Ворскла" поступилася "Карабаху".

23:27 - На 62 хвилині на секторі азербайджанських фанатів раптом почали горіти фаєри та лунати звуки вибухів петард. Арбітр вирішив забрати команди з поля.

23:12 - На 48 хвилині ультрас полтавців запалили піротехніку і почали зривати петарди. Арбітр був змушений на кілька хвилин зупинити матч.

22:55 - Кінець першого тайму. Ось статистка першої половини гри...

22:34 - Ось відео з трибун стадіону в Полтаві...

22:15 - На 13 хвилині Артур "привіз" пенальті в ворота полтавців. Рахунок в матчі з 11-метрової позначки відкрив Абдулаєв.

22:00 - Почали! Вболівальників на стадіоні в Полтаві зовсім не багато.

21:46 - Звучить фінальний свисток! Кияни здобувають впевнену перемогу і наздоганяють "Астану" в групі Ліги Європи.

21:41 - Скорочує рахунок французький "Ренн". Теосон Сібачо забиває перший гол своєї команди в Києві.

21:23 - Фантастичний Микола Шапаренко робить рахунок в матчі розгромним! 3:0 на табло.

21:20 - Віталій Миколенко робить рахунок в матчі 2:0. Серйозна заявка на перемогу!

21:14 - Чудовий момент для взяття воріт був у бразильця "Динамо" Сідклея! Але якимось чином примудрився схибити футболіст з вигідної позиції.

21:13 - Ось такі патріотичні красуні вболівають за "Динамо" на НСК "Олімпійський":

21:12 - У Полтаві відбувся марш футбольних уболівальників на підтримку "Ворскли". Маршрут уболівальників пролягав через Театральну площу, фінальна локація – площа біля стадіону "Ворскла".

20:56 - Розпочався другий тайм матчу "Динамо" - "Ренн". Побажаємо успіху киянам.

20:54 - Тим часом, матч "Ворскла" – "Карабах" розпочнеться о 22:00.

"Ворскла": Шуст – Пердута, Чижов, Чеснаков, Артур – Ребенок, Шарпар, Якубу, Скляр – Кулач, Коломоєць

Запасні: Ткаченко, Гіоргадзе, Сергійчук, Карека, Сапай, Саків, Даллку

"Карабах": Хальдоурсон – Медвєдєв, Жежнічак, Садигов, Геррьє – Мічел, Гараєв – Абдуллаєв, Славчев, Зубір – Деларж

Запасні: Магомедалієв, Мамедов, Емегара, Мадатов, Озобіч, Гусейнов, Дінієв

20:40 - Звучить свисток, який сповіщає про завершення першого тайму матчу Ліги Європи. "Динамівці" перемагають гостей з Франції з рахунком 1:0.

20:09 - Рахунок в матчі відкрито! Лідер "Динамо" Беньямін Вербич після передачі Віктора Циганкова пробиває голкіпера "Ренна".

20:02 - Змінилась атмосфера на київській арені. Вболівальники таки з запізненням прийшли на матч "Динамо".

Вперед, киевляне!!!

Допис, поширений Владислав (@vladikkosmin)

19:56 - Матч розпочався. Побажаємо успіху українській команді.

19:52 - На НСК "Олімпійський" не надто багато вболівальників. Сподіваємось, що люди підійдуть на стадіон вже по ходу матчу.

19:26 - Команди розім'ялись перед стартом поєдинку і заодно випробували газон НСК "Олімпійський".

Europa League matchday 4 Dynamo - Rennes FC

Допис, поширений Роман (@forzadynamo)

19:15 - Вболівальники вже підходять на головну арену країни, щоб подивитись на єврокубковий матч рідної команди. Погода не перешкоджає їм це зробити:

18:51 - З'явились стартові склади команд матчу "Динамо" - "Ренн". Є сюрпризи від Хацкевича.

18:34 - Твіттер "Ренна" милується красивою ареною київського "Динамо". І справді велична.

18:23 - "Ренн" вийде на поле "Олімпійського" в помаранчевих "кольорах". Додатковий подразник для "Динамо"?

18:13 - Футболісти французького клубу прогулялись Києвом. Ось як це було:

17:59 - Футболісти української та французької команд вийдуть у формах тих же кольорів, що й під час поєдинку у Франції - кияни будуть стовідсотково білими (за винятком воротаря, звичайно).

17:21 - "Динамо" у своїй групі всього лиш на другій позиції. Сьогодні обов'язково потрібно перемагати французів.

17:15. - Олег Лужний, асистент головного тренера "Динамо" Олександра Хацкевича, знову не зможе відвідати важливу гру "динамівців"

15:00 - За "Ворсклу" шалено вболіватиме захисник "Зорі" Віталій Вернидуб, який прогнозує перемогу українцям.

10:00 - Ми спрогнозували власний варіант стартового складу "Динамо" на матч з "Ренном". Чи погодиться з нами головний тренер киян Олександр Хацкевич?

Українські команди перемогли у цих суперників у попередніх виїзних поєдинках групового етапу – кияни з рахунком 2:1, а полтавці – 1:0. Тепер уболівальники чекають на продовження перемог.

Учора київські футболісти провели відкрите тренування перед матчем 4 туру групового раунду Ліги Європи.

До речі, тренер "Ренна" побоюється досвіду київського "Динамо".

Натомість його візаві Олександр Хацкевич розповів про нові кадрові втрати "Динамо" перед матчем Ліги Європи.