"Шахтар" знищив "Гент", "Зоря" програла "Фейенорду". Як це було (ХРОНІКА, ВІДЕО, ФОТО)

Сьогодні два українські клуби проводили свої чергові матчі в другому за значенням єврокубку

"Шахтар" знищив "Гент", "Зоря" програла…

Depo.Сектор слідкував за всім найцікавішим з того, що відбувається у матчах "Шахтар" - "Гент" та "Фейенорд" - "Зоря".

23:56 - Матч завершено. "Зорі" не вдалося сьогодні здобути очки - суперник перемагає 1:0. І на цьому наша хроніка добігає кінця.

23:25 - Нажаль, "Зоря" пропускає першою. 0:1, Йоргенсен.

23:16 - Голів у Голландії немає, тому згадуємо один з голів "Шахтаря". Разом з дівчиною його автора Максима Малишева.

22:53 - А тим часом арбітр відправляє команди відпочивати. Перерва. "Зоря" виглядає дуже солідно.

22:50 - Євген Левченко і його батько вболівають за "Зорю" прямо в епіцентрі подій. Круті!

"Шахтар" знищив "Гент", "Зоря" гратиме проти "Фейенорда" (ХРОНІКА, ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

22:41 - Голів в матчі поки що немає, але є дим. Це фанати "Фейенорда" дражнять гендиректора "Зорі" Сергія Рафаїлова "кольорами веселки".

22:07 - Матч "Фейенорд" - "Зоря" стартував! Ось вам трохи кадрів зі стадіону. Тримайтесь, хлопці!

21:52 - Ось і все. "Гент" в шоці залишає "Львів Арену". "Шахтар" святкує! 5:0! Тепер чекаємо на матч "Зорі".

22:49 - Арбітр додає 3 хвилини до основного часу. Мазохіст якийсь цей Ентоні Тейлор з Англії...

21:48 - 5:0. "Опорник" Малишев забиває. Цікаво, П'ятов сьогодні встигне забити?

21:40 - Це вже справжнє знущання! 4:0! Тайсон першим же дотиком після виходу на заміну забиває. "Гент" знищено.

21:19 - Поки "Шахтар" знущається над бельгійським суперником, до нас вже "прилетіли" стартові склади з Роттердаму. Ось вони.

"Шахтар" і "Зоря" грають у Лізі Європи (ХРОНІКА, ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

21:11 - Другий тайм розпочався, і вже 3:0 рахунок! Бернард забив.

20:47 - Перерва у нас в матчі. "Шахтар" без проблем виграє поки що - 2:0 на користь "гірників".

20:38 - І вже 2:0! Феррейра забиває цього разу. "Гент" щось зовсім ніякий в обороні.

20:18 - Гол! "Шахтар" забиває. Коваленко!

20:00 - Матч розпочався. Поїхали!

19:58 - Ось так виглядають трибуни львівського стадіону прямо зараз:

19:30 - А це вже фото, які надходять до нас з Нідерландів. Роздягальня "Зорі".

"Шахтар" і "Зоря" грають у Лізі Європи (ХРОНІКА, ВІДЕО, ФОТО) - фото 2

19:11 - А це вже склад "Гента": Рінне, Мітровіч, Гершон, Фокет, Саєф, Асаре, Ван дер Брюгген, Нето, Мілічевіч, Саймон, Пербе.

18:56 - Ось він, сильний стартовий склад "гірників".

18:46 - "Шахтар" вже на стадіоні. Скоро будуть стартові склади.

18:29 - Ось вона, "Арена Львів", за пару годин до матчу. Гарнюня!

17:45 - Трошки цікавих кадрів з прес-конференції "Шахтаря".

17:00 - Трошки гумору для початку хроніки - в соцмережах пригадали слова гендиректора "Зорі" Сергія Рафаїлова після візиту в Манчестер, і тепер от такі картинки в нас:

17:00 - Українські клуби показали, в яких комплектах форми зіграють сьогодні.