Вся збірна Швеції віддала за перший тайм менше пасів, ніж деякі гравці Іспанії

Сьогодні, 14 червня, збірна Іспанії зустрічається з національною командою Швеції

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SQUAWKA.

Матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 проходить на стадіоні "Олімпіко де Севілья" в Севільї.

У першому таймі збірна Іспанії володіла тотальною перевагою, про що свідчить статистика. Футболісти збірної Швеції за першу половину зустрічі сумарно віддали 58 передач. У складі Іспанії троє гравців записали на свій рахунок більше пасів, ніж вся команда суперника: Емерік Лапорт (62), Пау Торрес (61), Жорді Альба (60). Статистичні дані наводить Squawka Football.

Примітно, що воротар збірної Іспанії Унай Сімон зробив більше передач (11), ніж будь-який гравець збірної Швеції.

Нагадаємо, в групі E, крім шотландців і чехів, виступають національні команди Польщі і Словаччини, очна зустріч яких сьогодні закінчилася перемогою словаків з рахунком 2:1.

Дивіться також: Як виглядає вражаюча статистика першого тайму поєдинку Євро-2020 Іспанія – Швеція