Хавбек збірної Нідерландів пояснив, в чому Чехія перевершила "помаранчевих"

Півзахисник збірної Нідерландів Джорджиньо Вайналдум поділився враженнями після матчу Євро-2020 проти Чехії (0:2)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Голландці не зуміли впоратись з пресингом чеської збірної.

"Голи, які ми пропустили, шанси, які втратили самі, – ось все, що зараз приходить в голову.Після пред'явлення червоної картки нам було складно чинити тиск. Стало тільки важче.

Весь матч склався для нас непросто. Чомусь ми не могли впоратися з тим, як нас пресингували. Ми не знаходили на полі вільного простору. У першому таймі ми створили кілька моментів, проте цього недостатньо", — цитує футболіста офіційний сайт УЄФА.

Голи забивали Томаш Голеш і Патрік Шик. Нідерланди грали в меншості з 55-ї хвилини після вилучення Маттейса де Лігта.