Італія зіграє з Іспанією на четвертому Євро поспіль

Збірна Італії обіграла збірну Бельгії (2:1) в матчі 1/4 фіналу Євро-2020 і вийшла в півфінал турніру, в якому зустрінеться зі збірною Іспанії

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Примітно, що іспанці й італійці проведуть зустріч на четвертому чемпіонаті Європи поспіль. Команди зустрічалися на цьому турнірі в 2008, 2012 і 2016 роках.

У 2008 році Італія і Іспанія зіграли на стадії чвертьфіналу. Тоді матч закінчився нульовою нічиєю, а в серії пенальті іспанці виявилися сильнішими з рахунком 4:2.

У 2012 році команди зустрічалися двічі – спочатку на груповій стадії (1:1), а потім провели зустріч у фіналі турніру, в якому Іспанія розгромила суперника з рахунком 4:0.

У 2016 році Італія і Іспанія перетнулися в 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Голи Джорджо К'єлліні і Граціано Пелле принесли італійцям перемогу (2:0) і вихід до чвертьфіналу.

Півфінальний матч Євро-2020 Італія – ​​Іспанія відбудеться 6 липня на стадіоні "Вемблі". Початок – о 22:00.