Зірка "Арсеналу" може вибути до кінця сезону

Півзахисник лондонського "Арсеналу" Генріх Мхітарян може вибути до кінця сезону через травму, якої гравець зазнав в матчі футбольної Ліги Європи з московським ЦСКА

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Telegraph.

Мхітарян був замінений на 61-й хвилині чвертьфінального матчу Ліги Європи, який відбувся в Лондоні в четвер і завершився з рахунком 4:1 на користь господарів.

Головний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер підтвердив, що 29-річний вірменський хавбек пошкодив зв'язки колінного суглоба. Результати п'ятничного медобстеження, яке повинно визначити ступінь серйозності травми, очікуються у вихідні. Розрив зв'язки означатиме, що Мхітарян пропустить кілька місяців і в цьому сезоні вже не зіграє.