Жовта картка та підтримка фанатів: Що Ярмоленко "награв" у другому матчі в АПЛ

У матчі 2-го туру Англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" програв вдома "Борнмуту" (1:2), ведучи в рахунку після першого тайму

Жовта картка та підтримка фанатів: Що Яр…

На Depo.Сектор статистичні та "емоційні" підсумки другого матчу Ярмоленка в АПЛ.

Ярмоленко вийшов вже за рахунку 1:2. Фактично тренер випустив його рятувати ситуацію, за умов стресу.

На рахунку українця за відведені йому 28 хвилин наступні показники:

Ударів: 0

Загострюючі передачі: 1

Точність передач: 82,4% (з 17-ти спроб)

Торкання м'яча: 19

Виграних єдиноборств: 0

У підсумку Ярмоленко один раз сфолив на супернику, за що отримав вже у компенсований час жовту картку від арбітра.

Цікаво, що портал WhoScored поставив українцю найнижчу оцінку - 5.98.

Втім, одним із головних підсумків цього матчу для Ярмоленка є підтримка з боку вболівальників. Принаймні в соцмережах багато фанів "Вест Хема" вже після оголошення складів дуже обурювалися, чому Мануель Пеллегріні не випустив Ярмоленка з перших хвилин. Були подібні коментарі і після гри.