Як Ярмоленко видав блідий матч за "Вест Гем" у чемпіонаті Англії (СТАТИСТИКА)

Український атакувальний півзахисник Андрій Ярмоленко зіграв рівно 61-ну хвилину в матчі 5-го туру АПЛ "Астон Вілла" – "Вест Гем" (0:0)

Як Ярмоленко видав блідий матч за "Вест…

Один із лідерів збірної України традиційно розташувався на правому фланзі атаки "Вест Гема", зрідка змінюючись краями з бразильцем Феліпе Андерсоном. Щоправда, було помітно, що, згідно з тактичними настановами головного тренера лондонців Мануеля Пеллегріні, колишній "динамівець" мав відпрацьовувати і в обороні, що українцеві не дуже вдавалося.

Обидва суперники запропонували один одному доволі високий темп, тож гра могла подобатися, – попри підсумковий "нульовий" рахунок, небезпечних моментів біля воріт обидвох команд не бракувало. Розпочав Ярмоленко непогано. На 5-ій хвилині в його активі перший удар "молотобійців" у матчі – однак його заблокували захисники бірмінгемської команди.

На 15-ій хвилині український вінгер пробив з-за меж штрафного майданчика – м’яч пролетів повз ворота. Через 5 хвилин він же розігнав атаку, наконечником якої виявився французький форвард Себастьєн Аллер – м’яч після його удару головою пройшов поруч зі стійкою. На 35-ій хвилині Ярмоленко кинув у прорив капітана "Вест Гема" Марка Нобла, перериваючи простріл якого захисника "Астон Вілли" ледь не зрізали м’яч у власні ворота. І на цьому, мабуть, усе, що корисного встиг зробити на полі українець.

На початку 62-ої хвилини Андрія замінив іспанець Пабло Форналс. З 67-ої хвилини "молотобійці" грали у меншості – за другу жовту картку з поля вилучили французького захисника Артура Масуаку, тому про особливий конструктив гостей розповідати не доводиться. Хоча гра тривала жваво зі взаємними атаками.

Якщо ж оцінювати дії Андрія Ярмоленка загалом, то помітно, що він іще не набрав оптимальну форму. Зокрема, українець значно рідше, ніж зазвичай, брав гру на себе, бракувало його загострювальних індивідуальних спроб, більше було гри на команду, не завжди вдалої та креативної. Але, за великим рахунком, м'яч досить рідко потрапляв до нашого футболіста.

Тому й не дивно, що аналітики авторитетного порталу Whoscored поставили українському півзахисникові одну з найнижчих оцінок у грі (6,2). У складі "Вест Гема" менше оцінили тільки вилученого з поля Масуаку та трьох футболістів, котрі вийшли на заміни. В "Астон Вілли" гіршими виявилися лише два футболісти, включаючи запасних.