Як Ярмоленко не врятував "Вест Гем" від ганебної поразки (СТАТИСТИКА)

Лондонський "Вест Гем" програв гостьовий матч 12-го туру англійської Прем’єр-ліги від "Бернлі" з розгромним рахунком 0:3

Як Ярмоленко не врятував "Вест Гем" від…

Український атакувальний півзахисник Андрій Яромленко опинився в запасі на цей поєдинок. Таким чином головний тренер Мануель Пеллегріні "віддячив" йому за бліду гру попереднього разу, коли українець отримав найнижчу оцінку серед футболістів обидвох команд.

Однак уже на 19-ій хвилині наставник "молотобійців" кинув нашого гравця у бій. Він замінив травмованого капітана "Вест Гема" Марка Нобла. Це сталося вже за рахунку 0:1. До кінця тайму Ярмоленко ще входив у гру, а господарі відзначилися другим голом.

Значно активніше український футболіст діяв після перерви. Зокрема, на 48-ій хвилині він узяв гру на себе, коронними фінтами розхитав суперників, проте пробив з улюбленої правої ноги занадто слабо, воротар легко спіймав м’яч.

А на 54-ій хвилині "Бернлі" забив утретє. Після цього гра гостей із Лондона остаточно розладналася. До речі, одним із тих, хто намагався якось загострювати гру, виявився саме Андрій Ярмоленко. Особливо це стало помітно наприкінці поєдинку.

На 82-ій хвилині українець ледь не скористався небезпечною передачею зі штрафного, проте не дотягнувся до м’яча, а була можливість переправити його у ворота. Через 3 хвилини він відгукнувся на хороший пас із глибини поля, вибіг із гострого кута майже сам на сам із воротарем, однак вистрелив повз дальню стійку зовсім поруч із нею. Ще один момент за участю нашого футболіста сталася на 3-ій доданій арбітром хвилині, та пробити у ворота завадили захисники.

Хай там як, але – 0:3. Такий підсумок матчу інакше, як ганебним, уболівальники "молотобійців" не оцінили. Від експертів порталу Whoscored Андрій Ярмоленко отримав оцінку 6,26, це 5-ий показник серед гравців основного складу "Вест Гема" та тих, хто виходив на заміни в лондонців. Але дії всіх футболістів основного складу "Бернлі" (за винятком тих, хто вийшов із-під заміни) оцінили вище від українця.

На наступний матч англійського чемпіонату у "Вест Гема" вже може бути інший тренер. Адже чутки про можливу відставку Мануеля Пеллегріні ходили ще до цього поєдинку, який закінчився повним фіаско...