Як Ярмоленко допоміг "Вест Гему" першу перемогу в сезоні здобути

У матчі 3-го туру АПЛ "Вест Гем" обіграв на виїзді "Вотфорд" (3:1), українець Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі лондонців

Як Ярмоленко допоміг "Вест Гему" першу п…

29-річний український атакувальний півзахисник, який через травму не грав упродовж тривалого часу, пропустив 1-ий тур, а в 2-му – вийшов на заміну на 77-ій хвилині зустрічі з "Брайтоном" (1:1). І ось зараз наставник "молотобійців" Мануель Пеллегріні випустив нашого футболіста в першій одинадцятці.

Ярмоленко дуже старався, хоча не все в нього виходило. Проте активність українського футболіста, котрий незвично часто в цій грі зміщався з улюбленого для себе правого флангу в центр, подобалася вболівальникам лондонського клубу, тому із сектора гостей щоразу лунали схвальні оплески на адресу українця.

Спочатку суперники обмінялися голами. А потім на 42-ій хвилині Андрій ледь не відкрив рахунок у грі, коли відгукувався на флангову передачу, однак м’яч по-зрадницьки влучив у стійку і відлетів трохи в бік, не туди, де перебував Ярмоленко – через це українцю не вдалося переправити його у ворота.

І відразу після перерви, На 50-ій хвилині, у Ярмоленка виникнув ще один чудовий момент, який український футболіст організував собі сам – він обіграв опонента, підібрав м’яч під улюблену ліву ногу та вистрелив із-за меж штрафного майданчика – воротар "Вотфорда" з великим проблемами впорався з ударом, лише з другої спроби ліквідувавши загрозу.

Але все ж таки більше моментів на початку другого тайму з’являлося біля воріт "Вест Гема". У деяких епізодах рятувало лише диво – в одному з випадків футболіст команди господарів буквально з двох метрів не влучив у порожні ворота, замикаючи дальню штангу після флангової передачі (на 55-ій хвилині).

І на цій же 55-ій хвилині Ярмоленка замінили на Майкла Антоніо. На момент заміни він був найкращим на полі в складі "Вест Гема" за даними WhoScored – оцінка 7,1. У підсумку – п’ять футболістів лондонської команди набрали більше балів, а такий же показник, як в українського футболіста, – ще у двох гравців "Вест Гема".

А взагалі – команди грали атака на атаку. Проте "поперло" в цьому поєдинку новачку "Вест Гема", французькому форварду Себастьєну Аллеру, чий дубль і приніс першу перемогу в сезоні. Спочатку він скористався хорошим пасом від Андерсона, а потім у метушні біля воріт суперників виявився найспритнішим, пробивши у падінні через себе – 1:3.