Як Моурінью відтермінував свято Зінченка в "Ман Сіті"

Справжнє свято футболу сьогодні побачили вболівальники манчестерських команд на "Етіхад Стедіум" в рамках 33-го туру англійської Прем'єр-ліги

Як Моурінью відтермінував свято Зінченка…

Недавно завершився поєдинок "Манчестер Сіті" проти "Юнайтед" і подарував вболівальникам море позитивних емоцій. Фінальний свисток констатував вражаючу перемогу гостей з рахунком 2:3, а особливого присмаку дербі додав дивовижний камбек підопічних Мурінью.

В разі перемоги господарі поля могли вже сьогодні святкувати перемогу в чемпіонаті, а гостям довелося б непросто у матчах за срібні медалі АПЛ.

Початок матчу досить прогнозовано перейшов під тотальний контроль "городян", а нереалізований момент Данілу лише підтвердив серйозні наміри "Сіті" відсвяткувати чемпіонство вже після матчу. І коли партнери досить відверто втрачали гольові моменти, на допомогу прийшов капітан команди Вінсант Компані, який після подачі кутового вгатив м'яч у сітку воріт МЮ.

Вже через п'ять хвилин "Ман Сіті" вдалось подвоїти рахунок в матчі: флангову подачу Стерлінга вдало замкнув Гюндоган. Здавалось, що "море" шампанського вже нікуди не втече після матчу на "Етіхад".

Жозе Моурінью не міг спокійно дивитись на те, що відбувалось на полі і після перерви "Юнайтед" швидко відігрався - дублем відзначився Поль Погба, який довгий час конфліктував з Жозе.

Крапку в матчі поставив Смоллінг, який "розчавив" всі сподівання "городян" на чемпіонство в поточному турі Прем'єр-ліги.

Подальші дії "Ман Сіті" могли б принести господарям бодай нічию, але удари Агуеро та Рахіма Стерлінга в штангу не змінили рахунок на табло місцевої арени. В підсумку феєрична перемога "Червоних Дияволів", яка відтермінувала "золоту" медаль для українця Олександра Зінченка мінімум на один тур чемпіонату.