Українець Ярмоленко став найгіршим у програному матчі "Вест Гема" проти "Ньюкасла"

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко отримав найгіршу оцінку від Whoscored за матч 11-го туру АПЛ проти "Ньюкасла" (2:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Це стосується гравців обидвох команд з урахуванням тих футболістів, які вийшли на заміни.

У Ярмоленка оцінка 5,6.

Українець відіграв перший тайм, в перерві його замінили. На той момент рахунок був 0:2.

За перший тайм Ярмоленка не завдав жодного удару, виконав 11 передач з точністю 73%, спроб обігравання не робив, двічі безуспішно вступав у відбирання.

Цього сезону 30-річний українець забив три голи і зробив один асист в 10-ти матчах за лондонців.