Уболівальники недавнього кривдника "Динамо" нецензурно вимагають відставки тренера

Уболівальники "Челсі" висловили невдоволення грою команди і роботою головного тренера Мауріціо Саррі під час матчу проти "Кардіффа" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 53-ій хвилині, за рахунку 1:0 на користь "Кардіффа", під час заміни в складі лондонського клубу, коли замість півзахисника Педро на поле вийшов хавбек Еден Азар, фанати «Челсі» гучно скандували "Fucking Саррібол".

За ходом першого тайму команда Мауріціо Саррі жодного разу не пробила в рамку воріт "Кардіффа". Але наприкінці поєдинку лондонці таки вирвали перемогу.