Став відомий суперник українця Зінченка і його "Манчестер Сіті" у півфіналі Кубка Англії

"Брайтон" в гостях у серії післяматчевих пенальті переграв "Мілволл" (2:2, пен. - 5:4) в 1/4-ій фіналу Кубка Англії

Про це повідомляє Depo.Сектор. Захисник Алекс Пірс вивів господарів вперед на 70-ій хвилині, а його партнер по команді нападник Ейден О`Брайєн подвоїв перевагу на 79-ій хвилині зустрічі. Гості відіграли один м'яч через хвилину - відзначився форвард Юрген Локаддіа, а на 5-ій компенсованій хвилині матчу хавбек "Брайтона" Соллі Марч зрівняв рахунок.

Жеребкування півфіналу відбулася сьогодні. Матчі пройдуть 6-го та 7-го квітня на стадіоні "Вемблі". Пари виглядають таким чином: