Найгірший серед невдах: Як Ярмоленко зіграв проти "Брайтона" в АПЛ (СТАТИСТИКА)

"Вест Хем" Андрія Ярмоленка не зумів взяти бодай очко в матчі 8-го туру АПЛ, поступившись "Брайтона" (1:0)

Найгірший серед невдах: Як Ярмоленко зіг…

Український хавбек вийшов на виїзний матч Англійської Прем'єр ліги з перших хвилин, але не зумів проявити себе з найкращого боку. Відверто слабким в Ярмоленка видався перший тайм, адже в атаці у "Вест Хема" практично нічого не клеїлось, а захист стабільно допускав помилки.

Фатальною для Андрія стала 25 хвилина, коли український вінгер обрізався біля центрального кола, чим спровокував швидку контратаку, яка завершилась результативним ударом господарів поля.

Сценарій поєдинку не надто змінився у таймі другому: "Вест Хем" володів територіальною перевагою, але до небезпечних моментів біля воріт "Брайтона" доходило вкрай рідко. Ярмоленко за увесь матч запам'ятався лише слабким дальнім ударом, який без проблем впіймав Метью Раян.

У підсумку Ярмоленко провів на полі 69 хвилин і отримав одну з найнижчих оцінок у власній команді (6,23). Гіршими за українця стали лише Марк Нобл (6,07) та гравці, які вийшли на заміну в другому таймі.