"Манчестер Сіті" без Зінченка впевнено декласував "Манчестер Юнайтед"

У першому матчі 1/2-ої фіналу Кубка англійської ліги "Манчестер Юнайтед" вдома програв від "Манчестер Сіті" (1:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Підопічні Хосепа Гвардіоли буквально розтрощили номінальних господарів манчестерського дербі до перерви. Крім трьох забитих голів, одноклубники українця Олександра Зінченка могли забити щонайменше ще стільки ж, змарнувавши для цього стовідсоткові нагоди.

Клуб Оле-Гуннара Сульшера пробував повернутися в гру після перерви, але все, на що вистачило футболістів "Манчестер Юнайтед", – гол престижу у виконанні Решфорда.

"Манчестер Юнайтед" – "Манчестер Сіті" 1:3

Голи: Решфорд, 70 – Бернарду Сілва, 17; Марез, 33; Перейра, 38 (автогол)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ван-Біссака, Вільямс, Ліндельоф, Джонс, Лінгард (Матіч, 46), Фред, Перейра, Джеймс (Гомес, 64), Грінвуд (Марсьяль, 81), Решфорд

"Манчестер Сіті": Браво, Вокер, Менді, Отаменді, Бернарду Сілва, Гюндоган, Стерлінг, де Брюйне (Габріел Жезус, 80), Марез (Фоден, 86), Фернандінью, Родрі

Попередження: Лінгард, 35; Фред, 52; Вільямс, 73 –  Родрі, 63; Вокер, 82

Інший перший півфінальний матч Кубка англійської ліги відбудеться у середу, 8-го січня, – "Лестер" зіграє з "Астон Віллою".