Український дебют у переможному матчі: Як Зінченко відіграв за "Ман Сіті" в АПЛ (СТАТИСТИКА)

Український футболіст Олександр Зінченко знадобився головному тренеру МС Хосепу Гвардіолі в поєдинку АПЛ проти "Ньюкасла" (3:1)

Український дебют у переможному матчі: Я…

Для українського футболіста матч проти "Ньюкасла" став першим у стартовому складі "Манчестер Сіті". Великою мірою потрапляння в стартову 11-ку "городян" Зінченка відбулось через травми основного лівого захисника "Сіті" Бенжамена Менді та його дублера Фабіана Делфа. Але довіру Хосепа Гвардіоли по відношенню до молодого українця таки варто відзначити.

Олександр в матчі проти "Ньюкасла" виконував роль фулбека, а зміна номінальної позиції українця вже нікого не дивує. Всім добре відомо, що звичне місце для Олександра - центр поля, але геніальність головного тренера "Ман Сіті" робить з футболістів справжніх універсалів.

При тотальній перевазі та масованих атаках "городян" український захисник завжди був у центрі уваги, стабільно підключався до атак, часто заробляв кутові удари і нерідко загострював гру, агресивними прострілами в штрафний майданчик суперників. У захисті Зінченко в першому таймі відіграв на високому рівні, встигав вчасно повертатися і рятував свою команду ефектними підкатами у власному штрафному майданчику. А вже у таймі другому не встиг за своїм опонентом Джейкобом Мерфі, який скоротив рахунок в поєдинку.

Авторитетний сайт Whoscored високо оцінив дії Олександра Зінченка у дебютному поєдинку, поставивши 7,0 (середній показник "Ман Сіті").