Колишній "динамівець" планує відкрити в Лондоні Академію Лобановського

Легендарний захисник "Динамо" Сергій Балтача зараз працює клубній структурі лондонського "Чарльтон Атлетік"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24.

– Сергію, у вас була ідея відкрити в Лондоні академію імені Валерія Лобановського. На якому етапі перебуваєте у реалізації цього проекту?

– Відбувається пошук інвестора. Вважаю, що це цікава бізнес-ідея. Мінімальні вкладення – від 10-ти мільйонів фунтів. Купується земля, будується готель. Фактично, невеликий спорткомплекс. Із футбольними полями. В ідеалі – з басейном. Вартість проекту варіюється залежно від місця розташування та архітектурного проекту. Може коштувати і 30 мільйонів фунтів.

– Прораховували, через скільки окупиться ця інвестиція?

– Так. Там є декілька можливостей для монетизації. По-перше, вартість землі і нерухомості в Лондоні щороку зростає. Тобто вже через 2-3 роки проект буде коштувати більше. Довгострокова інвестиція – вирощування і продаж гравців. За час моєї роботи в структурі клубу "Чарльтон Атлетік" продав гравців більше, ніж на 150 мільйонів фунтів. Серед них є і мої вихованці. Це – серйозний бізнес.

– Але для цього інвесторам доведеться набратися терпіння, адже на підготовку футболіста потрібно витратити до 8-10 років.

– Плануємо набирати дітей з 5-ти років. Природно, через рік, у 6 років, дитина не стане професійним футболістом, за якого заплатять мільйони. Але батьки будуть оплачувати його заняття. А у вільний від тренувань час можна здавати поля в оренду. Також можна організовувати збори у Лондоні для іноземних юнацьких чи дорослих команд, організовувати турніри. Це все також приноситиме стабільний дохід.

– Цей сегмент ринку в Англії не заповнений?

– У британських клубних футбольних академіях діти займаються по 6 годин на тиждень. Немає тієї системи, яка була у мене в харківському спортінтернаті: по два тренування в день – вранці і ввечері. Займалися 20 годин на тиждень. 1 000 годин на рік. Цикл – 10 000 годин. Після його проходження це вже навчені футболісти. У Лондоні мешкає понад 10 мільйонів осіб. Сюди приїжджають емігранти з усього світу. Є всі можливості набрати талановитих дітей. Розвивати, доводити до того рівня, коли вони стануть цікавими професійним клубам.

Читайте також: 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme